אודות

תמלול Online

תמלול Online הוקמה כשיתוף פעולה עסקי ייחודי בין יזמים לבין אנשי מקצוע וותיקים בעולם התמלול והתרגום.

לנוכח ההבנה כי מדובר בתעשייה שטרם ביצעה קפיצת מדרגה משמעותית, בכל הנוגע לעלויות שירותי תמלול ותרגום. החלטנו להרים את הכפפה. המרכז הישראלי לתמלול והקלטה בראשות המנכ”לית ליאת בן שי, מהווים שותפי דרך במיזם החדשני – תמלול Online ומלווים אותו באופן הדוק.
כחלק מאותו שיתוף פעולה מקצועי, הוקמה תשתית רחבה שמתבססת על ידע וניסיון ארוך טווח שקיים במרכז הישראלי לתמלול והקלטה. ובמתמללים מקצועיים ומתרגמים בעלי תעודות ואסמכתאות מתאימות, אשר מבצעים את עבודת התמלול או התרגום. המחשבון מקוון, הביצוע אנושי.

חידושים טכנולוגים כאבן פינה בתפישתנו המקצועית

תמלול Online פועלים באמצעים חדישים שאין להם אח ורע במסגרות מקבילות בארץ.

תמלול Online מציעה שירותי תמלול מקצועיים, שירותי תרגום משפות שונות וכן שילוב של תמלול ותרגום. תוכלו לבחור לקבל גם חוות דעת מומחה לבית המשפט במידת הצורך. תמלול ראיונות, שיחות לבית המשפט, תרגום מסמכים ועוד. את הצעת המחיר תוכלו להדפיס בלחיצת כפתור.
באותה הקלות תוכלו גם לבצע את ההזמנה ישירות באתר, להעלות את הקבצים, לשלם ולתת לנו לעשות את הקסם שלנו. את המוצר הסופי תקבלו ישירות למייל והכל בדיסקרטיות מוחלטת.

שירותינו השונים

תמלול Online מציעה שירותי תמלול מקצועיים, שירותי תרגום משפות שונות וכן שילוב של תמלול ותרגום. תוכלו לבחור לקבל גם חוות דעת מומחה לבית המשפט במידת הצורך. תמלול ראיונות, תמלול הקלטות לבית המשפט, תרגום מסמכים ועוד. את הצעת המחיר תוכלו להדפיס בלחיצת כפתור. באותה הקלות תוכלו גם לבצע את ההזמנה ישירות באתר, להעלות את הקבצים, לשלם ולתת לנו לעשות את הקסם שלנו. את המוצר הסופי תקבלו ישירות למייל והכל בדיסקרטיות מוחלטת.

תמלול Online – חדשנות ומקצועיות לכל כיס

אז בין אם אתם צריכים תמלול או תרגום אנחנו בתמלול Online מזמינים אתכם להצטרף ללקוחותינו המרוצים. אשר נהנים הן משירות מקצועי מהמעלה הראשונה והן ממחירים נמוכים משמעותית מהמחירים המוצעים היום בשוק. את השירות הזה ואת האיכות הזו לא תמצאו בשום מקום אחר.

צריכים לתמלל הקלטה?
המחשבון של תמלול Online לשירותכם!

הכל בקלות ודיסקרטיות