שאלות נפוצות

סליחה אני רק שאלה

אספנו עבורכם את השאלות והתשובות הנפוצות לנוחותכם

אנו קבוצה של משקיעים ויזמים שהחליטו ליצור שיתוף פעולה מקצועי עם המרכז הישראלי לתמלול והקלטה, על מנת להנגיש ולהפיץ לציבור הרחב את שירותי התמלולים והתרגומים השונים, באמצעות כלי טכנולוגי חדיש – המחשבון.

העלות מחושבת באופן מידי ושקוף אל מול הלקוח בעודו מזין את הזמנתו, העלות נגזרת מנתוני ההקלטה כמו אורכה, מספר הדוברים בה, האם קיים צורך לצרף לה מסמכים נוספים ועוד, אך תמיד ניתן לראות את העלות בטרם מתבצעת הזמנה.

העבודה מתבצעת על ידי צוות המתמללים המקצועי והמעולה שלנו, שמבצעים באופן אישי כירורגי ואנושי לחלוטין את העבודה, מבלי להיעזר באף כלי אוטומטי, כמו כן – כלל המתרגמים שלנו מוסמכים ומחזיקים בתעודת מתרגם, ומתרגמים משפת אימם.

בדומה לענפים אחרים, גם בתמלול Online יש הנחה לכמות. ככל שההקלטה ארוכה יותר, כך ביחס ישיר העלות היחסית לעמוד תרד בהתאם. כלומר- הקלטה ארוכה = מחיר זול יותר.

בקרת איכות מתבצעת לכל תרגום או תמליל, אשר עובר הגהה שנייה ובחינה מאוחרת על ידי איש מקצוע נוסף ושמוודא שכל העבודה שנעשתה התבצעה כראוי ועל הצד הטוב ביותר.

הן התשלום באתר והן ההקלטות שנשלחים דרכו אליו מאובטחים באמצעות שרתים מסווגים ובהתאם לתקנים המחמירים ביותר בשוק. וזאת על מנת להבטיח שגם פרטי התשלום וגם הפרטים של הלקוח ותוכן ההקלטות נשמרים חסויים ובטוחים לחלוטין.

כאשר נעשית פנייה עבור תמלול שמיועד לערכאה משפטית, בית המשפט דורש חוות דעת מומחה שתתלווה לו, ולכן במידת הצורך, אנו מנפיקים גם תצהיר בהתאם לחוק הראיות.

לצורך הגשת הקלטות כראיות לבית משפט יכול ויהיה צורך להגיש דיסקים לבית המשפט. גם את שירות זה תוכלו לקבל מאיתנו.

חלק מהפרמטרים שקובעים את עלות התמלול ו/או התרגום הם מועד מסירתם. לכן, ככל שזמן ההגשה יהיה מאוחר יותר, כך תהיה הנחה משמעותית יותר במחיר, כאשר מצד שני אילו אתם זקוקים לשירות בהתראה של 24 שעות, תמצאו גם לזה מענה אצלנו.

המחשבון מציג את העלות הצפויה בהתאם לפרטים שהוכנסו במערכת הממוחשבת, לאחר מכן אנו מבצעים בחינת התאמה בין החומר שנמסר לבין פרטיו שהוזנו, ובמידה ויש אי התאמות, אנו מעדכנים את הלקוח כי המחיר צפוי להתעדכן ולהשתנות בהתאם.

שירותינו השונים

תמלול On line מציעה שירותי תמלול מקצועיים, שירותי תרגום משפות שונות וכן שילוב של תמלול ותרגום. תוכלו לבחור לקבל גם חוות דעת מומחה לבית המשפט במידת הצורך. תמלול ראיונות, שיחות לבית המשפט, תרגום מסמכים ועוד. את הצעת המחיר תוכלו להדפיס בלחיצת כפתור. באותה הקלות תוכלו גם לבצע את ההזמנה ישירות באתר, להעלות את הקבצים, לשלם ולתת לנו לעשות את הקסם שלנו. את המוצר הסופי תקבלו ישירות למייל והכל בדיסקרטיות מוחלטת.
תמלול Online – חדשנות ומקצועיות לכל כיס

אז בין אם אתם צריכים תמלול או תרגום אנחנו בתמלול Online מזמינים אתכם להצטרף ללקוחותינו המרוצים. אשר נהנים הן משירות מקצועי מהמעלה הראשונה והן ממחירים נמוכים משמעותית מהמחירים המוצעים היום בשוק. את השירות הזה ואת האיכות הזו לא תמצאו בשום מקום אחר.

צריכים לתמלל הקלטה?
המחשבון של תמלול Online לשירותכם!

הכל בקלות ודיסקרטיות