חברת תמלול

חוד החנית בעולם התמלילים

בשנים האחרונות עלה משמעותית הצורך בשירותי תמלול. אך על אף הגידול בביקוש, רוב החברות העוסקות בתחום ממשיכות לעבוד באותה שיטה מיושנת. אנו, בתמלול On line פיתחנו מחשבון ייחודי ומציעים שירותי תמלול בקליק.

אז מה בעצם חברת תמלול מקצועית עושה?

הגורם לצמיחה בביקוש לשירותי תמלול נובעת מהיתרון הרב שקיים לכלי זה במגוון תחומים וענפים. עורכי דין, רשויות מקומיות, חברי דירקטוריון, אנשי עסקים וכל מי שמעורב בהליך משפטי באים כל אחד מעולם תוכן שונה. אך לכולם יש צורך בתמלולים כחלק בלתי נפרד מעשייתם וכולם פונים לחברת תמלול מקצועית ואמינה.

במסגרת שירותי תמלול, מועברת ההקלטה תהליך של בחינת חיתוך הדיבור של הדוברים. האופן בו הנמיכו או הגבירו את קולם. כמו גם מחוות כאלה ואחרות אשר קיימו במהלך השיחה, כדוגמת דפיקה על השולחן, צקצוק, לחישה. כל דבר אשר מבאר את אקלים השיחה.

השימושים השונים בהפקת תמלילים

החשיבות והיתרון שנלווה להיעזרות בתמלילים לא חמק מעינו של בית המשפט. בשנים האחרונות ישנה מגמה של עלייה בפניות לחברות תמלול במסגרת הליכים משפטיים.

בתי המשפט מבינים גם הם את היתרונות הרבים בהקלטה הדיונים, חלף השימוש בקלדנית. יותר ויותר שופטים מבקשים מהצדדים בהליכים משפטיים לפנות לחברת תמלול על מנת שתקליט את הדיונים. אותה החברה גם תתמלל את הדיון ותעביר פרוטוקול מדויק לצדדים.

עיריות, מועצות מקומיות ואזוריות מחויבות על פי חוק להקליט את ישיבותיהן. את הישיבות מתמללים וכיום ישנה חובה להעלות את הפרוטוקולים לאתר הרשות המקומית. כל זאת על מנת לשמור על שקיפות ומנהל תקין.

איך בוחרים חברת תמלול?

שאלה שעולה לעתים רבות היא איך בדיוק בוחרים חברת תמלול. שכן מדובר בענף שהציבור הרחב אינו בקיא בו ואינו מודע להבדלים והשוני שקיים בין החברות השונות. לדוגמה, תפיסה מוטעית שרבים מחזיקים בה היא שקיימת חשיבות או משמעות למיקומה של החברה בהתאם למקום ההזמנה של הלקוח.

חשוב להבהיר בראש ובראשונה כי עם התפתחות הטכנולוגיה, הפכה היום התקשורת והיכולת להעברת קבצים לקלה ביותר. ולכן, אין חשיבות למיקום חברת התמלול, מה שחשוב זה האיכות.

אז אם אתם מחפשים תמלול בחיפה או בתל אביב, בבאר שבע או בצפון. ככלל העבודה כיום נעשית באמצעים מקוונים ומרחוק. החל ממסירת החומר וההקלטות לעבודה, ועד לקבלתו ישירות אליכם למייל.

תמלול Online – משנים את חוקי המשחק

מרבית החברות בשוק כיום פועלות באופן שאינו שקוף ואינו ברור ללקוחות. כאשר למחירה הסופי של העבודה נחשף הלקוח רק בשעת התשלום עצמו. כלומר לאחר שהעבודה כבר נעשתה והלקוח למעשה הופך לקהל שבוי.

אצלנו ב- תמלול Online, ניתן למלא בחשבון החדשני שלנו את כלל פרטי ההזמנה הרצויה. אורכה של כל קלטת, מספר המשתתפים בהקלטה. מספר ההקלטות, מועד הקבלה הרצוי, כמו גם הצורך בחוות דעת מומחה, אם מדובר בהליך משפטי.

תשלום מאובטח וחשאי – והמסמך המתומלל ישלח ישירות לכתובת המייל האישית שלכם

לאחר שימולאו כלל הפרטים הללו, יועברו הלקוחות לחלונית תשלום מאובטח על פי התקנים המחמירים ביותר. כאשר בסופה יתבקשו למסור את כתובת האימייל אליה ירצו לקבל את החומר המוכן.

היתרון הגדול בתמלול On line היא המחשבון הייחודי שלנו. בזכות היעדר הצורך בשירות אנושי, לצורך רישום ההזמנה ופרטיה השונים, אנו יכולים להוזיל דרמטית את העלויות. כאשר המרוויחים הגדולים מכך – הם הלקוחות בקצה, כלומר – אתם!

תוך כמה זמן מגיע החומר מתומלל?

במחשבון התמלול ישנה אפשרות ללקוח לקבוע מתי הוא מעוניין לקבל את הזמנתו. כאשר במידה ויבחר לוח זמנים העולה על חמישה ימים, יזכה בהנחה של 5%.

יתרון נוסף של ההזמנה בתמלול On line היא הזמינות ומהירות השירות ולכן אנו מציעים ביצוע עבודות מהיום להיום.

פרטיות וצנעת הפרט מעל הכל

חלק בלתי נפרד מעבודה עם חברת תמלול מקצועית הוא הבטחה לסודיות. וכי התוכן שמועבר לידיה יישמר באופן דיסקרטי תוך הגנה על צנעת הפרט של מזמין העבודה.

שיטת העבודה אצלנו שונה וייחודית גם בהיבט זה. משום שכל ההליך מול הלקוח נעשה באופן מקוון, אין צורך לחשוף עצמכם בפני נציג שירות. כמו כן, המתמלל אשר יעבוד על ההקלטה לא ייחשף לזהות מוסרה. כל המתמללים והמתרגמים עימם אנו עובדים חתומים מולנו על הסכמי סודיות מחמירים. ומעבר לתוכן ההקלטה לא מקבלים לידם שום מידע על הלקוח.

יש הרבה חברות תמלול, תמלול Online יש אחת

עולם התמלול התפתח והשתנה רבות בשנים האחרונות לאור הביקוש הרב שנוצר לשירות זה. כאשר הדיגיטליות האין סופית שאופפת את החברה הישראלית בעת האחרונה הפכה את השימוש בו לנגיש ופשוט יותר.

לכן, חשוב יותר מאי פעם לוודא כי החברה שאתם בוחרים שתעניק לכם שירותי תמלול או תרגום גם היא חדשנית ומתקדמת. שהיא מקצועית ויודעת להבטיח כי המסמך שאתם מבקשים לייצר יגיע בזמן הרצוי. והכל תוך כדי הקפדה על חשאיות וחיסיון, הן בהיבט האישי והן בהיבט הכלכלי.

למיקומה של החברה אין כל משמעות כיום, שכן הקבצים והתוצר הסופי נמסרים באפיקים ווירטואליים בלבד. כאשר השוני והייחוד של תמלול Online בא לידי ביטוי בעניין זה ביתר שאת. כמכון התמלול היחידי בישראל שיודע לקבוע את מחיר ההזמנה מבעוד מועד ובטרם התחייבתם לעבודה עם אותו מכון.

לכן, אם אתם מעוניינים לתמלל הקלטה שיקרה לליבכם. בין אם על מנת לשמור על תיעודה או בין אם כי אתם נמצאים בפתחו של הליך אשר הפקת תמלילים יכולה לסייע לו. להתנסות במחשבון הייחודי שלנו, ולראות כמה פשוט יכול להיות התהליך.

אנחנו התקדמנו כבר – ומה אתכם?

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

ידע זה כח

עוד באותו עניין

תמלול ותרגום מאנגלית

תמלול ותרגום מאנגלית הינו תחום אשר הולך ומתפתח באופן טבעי לאור הגלובליזציה שאנו חווים בשנים האחרונות. אנו חיים בתקופה היסטורית בה אין גבולות אמיתיים. ניתן לנהל עסקים ולקיים שיתופי פעולה עם חברות בכל העולם בקלות.
בשנים האחרונות עולם התמלול והתרגום מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית התפתח ומשתמשים בו אנשי עסקים, חברות, סטודנטים וחוקרים.
במאמר הקרוב נרחיב ונעסוק בעיקר במאפייניו של תהליך הפקת התמלילים מאנגלית עברית ולהפך. ונגלה לכם כיצד אנו יכולים להוזיל את המחיר באמצעות המחשבון הייחודי שלנו.

תמלול הקלטות לבית משפט

כל מחלוקת משפטית ביניכם לבין מאן דה הוא, יכולה להסתיים במהירות ובקלות אם יהיו בידכם הקלטות אשר מוכיחות את טענותיכם. אם אתם רוצים להפוך את ההליך למהיר וזול, תמלול Online היא הכתובת עבורכם.

תמלול

מה זה תמלול? ומה השוני משכתוב?
בשונה מתרגום או משכתוב, בהם ההתמקדות היא בטקסט לבדו, תמלול מתמקד בהעברת רוח הדברים ולא רק בטקסט עצמו. וכך יכול הקורא להיחשף לתוכן נוסף אשר נלווה לתוכן השיחה ומהווה מרכיב חשוב וקרדינלי מכוונת הדובר.

באמצעות תמלולים ניתן דגש אודות אלמנטים ייחודיים ששופכים אור אודות האקלים שנלווה לתוכן בעת אמירתו. חלק בלתי נפרד מהתמליל כולל היבטים נוספים, שינויי טון מצד הדוברים, צעקות או לחישות בשיחה ואפילו שתיקות. כל אלה מחדדים את המסר שרצה הדובר דאז להעביר לשותפיו לשיחה.

הקליקו ותדעו כמה זה יעלה לכם

צרו עימנו קשר

דילוג לתוכן