מחיר תמלול

איך קובעים את מחיר התמלול?

יש מכנה משותף לכל מי שמחפש את המונח מחיר תמלול. המכנה המשותף לכולכם, עורכי דין, תובעים, נתבעים, עובדים, מעסיקים, הורים, ילדים, בעלי חברות. הוא שכולכם יכול ותצטרכו בשלב מסוים להיעזר בשירותי תמלול.

לאור היעדר ידע בציבור אודות האופן בו מתמחרים שירות זה. לעיתים נמנעים מלהיעזר בשירותי תמלול. במאמר הקרוב נרחיב ונסקור את מאפייני ומרכיבי תמחור בעבור ייצור תמלילים.

מרכיבי מחיר תמלול

על מנת לפזר את מעטה הערפל מעל המרכיבים השונים אשר לבסוף מכומתים למחיר התמלול הסופי. יש להבין תחילה שלכל הקלטה ישנם מאפיינים ייחודיים אשר מגולמים בהתאם בעלות הסופית. ישנם מספר פרמטרים שונים המשפיעים על מחיר התמלול. כאשר המחיר מושפע באופן ישיר מרמת המורכבות של השיחה, כפי שמיד נרחיב.

כמובן שאצלנו, בתמלול Online, זה פשוט. יש מחשבון תמלול, שתוכלו בעצמכם לקבוע את המחיר לפי הפרמטרים עליהם נסביר במאמר זה. אצלנו המחיר ידוע מראש, כולל מע”מ. המחיר שיראה לכם המחשבון הוא המחיר הסופי אותו תשלמו, אין אותיות קטנות, אין תוספות. מחיר פיקס, סגור ונעול.

אורך ההקלטה

אורך ההקלטה שבידכם ישפיע גם הוא על המחיר. ככל שההקלטה ארוכה יותר, כך המחיר זול יותר. הסיבה לכך היא שקל יותר לתמלל הקלטה רציפה, בה הדוברים ידועים והעבודה נעשית ברצף. העבודה הנוספת הנדרשת לביצוע של הקלטה אחת תוזיל את המחיר. היכנסו למחשבון שלנו ותראו בעצמכם שהמחיר לעמוד יורד ככל שכמות הדקות עולה.

מחיר תמלול לפי דקות

לאור השוני הרב בסוג ההקלטות, לרוב נקבע מחיר תמלול בהתאם לכמות העמודים המוקלדים. אך בשיחה שארכה כשעה אתם יכולים לקבל מסמך בן 40 עמודים. בעוד שבשיחה קצרה משמעותית אך שהשיח בה ער ורציף עלול להתקבל מספר זהה ואף גבוה יותר של עמודים. המחיר אצלנו, בתמלול Online הוא מחיר לפי דקות, הכול ברור וידוע, ולא משנה כמה עמודים יתומללו.

מספר הדוברים בהקלטה

פרמטר נוסף אשר ישפיע על המחיר הוא מספר הדוברים בהקלטה ורעשי רקע שנפוצים בשיחות מסוג זה. בשל העובדה שקיים קושי רב יותר לעבד שיחה אשר משתתפים בה מספר רב של דוברים. משום שלכל אחד קיים חיתוך דיבור, משלב לשוני וטמפרמנט שונה אשר מצריך התייחסות ייחודית.

לרוב עבור עבודה כזו תבקש חברת התמלול מחיר גבוה יותר שנע בין 15 שקלים ומגיעה לעיתים אף ל-25 שקלים לדקת הקלה. אצלנו, בזכות מחשבון התמלול, אשר מייעל משמעותית את הליך קליטת ההזמנה. אנו מציעים תמלילי שיחות רבות משתתפים במחיר נמוך משמעותית, של  11 שקלים בממוצע לדקת הקלטה.

מועד הגשה

נדבך נוסף הוא מועד ההגשה הנדרש על ידכם. משום שהחיים לא צפויים, לקוחות רבים נדרשים למועד הגשה דחוף. לעתים בשל דחיפות משפטית או עסקית נדרש ביצוע בהתראה של עד 24 שעות.

דחיפות לתמלול בהתראה של 24 שעות בלבד מעלה את המחיר בהתאם. לעומת זאת, אילו מדובר בהקלטה שאינה דחופה לטווח זמן המיידי. אנו מפחיתים 5% מסך העלות הכללית של הפרויקט במידה ומועד ההגשה הוא לאחר 5 ימי עסקים. 

איכות השמע כמרכיב במחיר תמלול שיחות

כאשר ההקלטה נעשתה בתנאים ירודים אשר מקשים על עבודת המתמלל, המחיר לרוב עולה בשיעור הנע בין 15% – 25%. העלאת מחירים אשר נחסכת במסגרת העבודה עם תמלול Online. כאשר בזכות אמצעיים טכנולוגיים המאפשרים לחדד ולזקק את טיב השמע. המחיר בעבור הקלטה באיכות שמע ירודה עולה ב- 10% בלבד.

מחיר בעבור תמלול ראיונות

חברות רבות נוהגות לקבוע את עלות התמלול לפי שעת הקלטה. אך לתמלל דקה של הקלטת ראיונות שונה בשל קצב השיחה האיטי יותר. אנחנו בתמלול Online גובים עבור תמלול ראיונות 6 שקלים, בממוצע, לדקת הקלטה. ומעבר ל- 60 דקות הקלטה תזכו בהנחה גורפת של 5%.

מחיר תמלול – גורם בעל משתנים רבים

מבולבלים? אז בקיצור. ישנם מרכיבים רבים אשר נלקחים בחשבון כאשר חברה קובעת מחיר תמלול. אך בין אם מדובר במחיר תמלול  ראיונות, תמלול שיחות, או תמלול ישיבות בזום, ניתן לומר בביטחון מלא דבר אחד. רק אצלנו תקבלו את השירות המהיר, והאיכותי ביותר שקיים בשוק. והכי חשוב, תדעו את המחיר מראש. רק אצלנו אתם יכולים להיחשף מבעוד מועד למחיר הסופי (כולל מע”מ) של הזמנתכם. וזאת באמצעות הזנת הנתונים במחשבון ייעודי המאפשר לכם לשנות ולתקן פרמטרים. והכל  על מנת להגיע למחיר הרצוי על ידכם.

צריכים לתמלל משהו? הגעתם למקום הנכון. אנו נשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם בהליך. ומתחייבים כי תקבלו את המוצר הטוב ביותר והמדויק ביותר.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

ידע זה כח

עוד באותו עניין

תמלול ותרגום מאנגלית

תמלול ותרגום מאנגלית הינו תחום אשר הולך ומתפתח באופן טבעי לאור הגלובליזציה שאנו חווים בשנים האחרונות. אנו חיים בתקופה היסטורית בה אין גבולות אמיתיים. ניתן לנהל עסקים ולקיים שיתופי פעולה עם חברות בכל העולם בקלות.
בשנים האחרונות עולם התמלול והתרגום מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית התפתח ומשתמשים בו אנשי עסקים, חברות, סטודנטים וחוקרים.
במאמר הקרוב נרחיב ונעסוק בעיקר במאפייניו של תהליך הפקת התמלילים מאנגלית עברית ולהפך. ונגלה לכם כיצד אנו יכולים להוזיל את המחיר באמצעות המחשבון הייחודי שלנו.

תמלול הקלטות לבית משפט

כל מחלוקת משפטית ביניכם לבין מאן דה הוא, יכולה להסתיים במהירות ובקלות אם יהיו בידכם הקלטות אשר מוכיחות את טענותיכם. אם אתם רוצים להפוך את ההליך למהיר וזול, תמלול Online היא הכתובת עבורכם.

תמלול

מה זה תמלול? ומה השוני משכתוב?
בשונה מתרגום או משכתוב, בהם ההתמקדות היא בטקסט לבדו, תמלול מתמקד בהעברת רוח הדברים ולא רק בטקסט עצמו. וכך יכול הקורא להיחשף לתוכן נוסף אשר נלווה לתוכן השיחה ומהווה מרכיב חשוב וקרדינלי מכוונת הדובר.

באמצעות תמלולים ניתן דגש אודות אלמנטים ייחודיים ששופכים אור אודות האקלים שנלווה לתוכן בעת אמירתו. חלק בלתי נפרד מהתמליל כולל היבטים נוספים, שינויי טון מצד הדוברים, צעקות או לחישות בשיחה ואפילו שתיקות. כל אלה מחדדים את המסר שרצה הדובר דאז להעביר לשותפיו לשיחה.

הקליקו ותדעו כמה זה יעלה לכם

צרו עימנו קשר

דילוג לתוכן