שירותי תרגום

שירותי תרגום – שפה כבר לא מהווה מכשול

אם אתם צריכים שירותי תרגום קולי בשפה זרה מרוסית, ערבית, או אנגלית לעברית ולהפך. או אם יש לכם מסמך חשוב שאתם צריכים לתרגם, בין אם לצורך אישי או מקצועי. שירותי התמלול והתרגום של תמלול Online היא הכתובת עבורכם.

באמצעות כלי חדשני וייחודי- מחשבון התמלול והתרגום שלנו, תוכלו לדעת מה המחיר ולשלוט על העלויות. אז איך זה בדיוק עובד? במאמר הקרוב נרחיב ונסביר.

מה הם שירותי תרגום?

כיום, בעולם הגלובלי בו אנו מתנהלים, רבים משתמשים במתורגמנים על מנת לתקשר עם זרים.

מטרת התרגום היא לכתוב בשפת היעד בדיוק את מה שנכתב או נאמר בשפת המקור. ולכן על המתרגם לשלוט הן בשפת המקור והן בשפת היעד ברמת שפת אם. רק כך יוכל לבצע את ההמרה משפה לשפה מבלי שדבר יקבל משמעות אחרת בתרגום.

אנו מציעים שירותי תרגום ותמלול מאנגלית, מערבית ומרוסית.

למה צריך שירותי תרגום?

בעשור האחרון לאור ההתפתחויות והחידושים הטכנולוגיים הרבים ניתן לתרגם אוטומטית מכל שפה לכל שפה כמעט. אך פלטפורמות אלה, מתוחכמות ככל שיהיו לא יכולות להוות תחליף לביצוע תרגום על ידי מתרגם מקצועי. 

מתורגמן מקצועי מכיר את הניבים ומטבעות הלשון הן של שפת המקור והן של שפת היעד. תרגום של הקלטות וגם של מסמכים על ידי תוכנת תרגום אוטומטית, הוא בעייתי. שכן לרוב המסמך יהיה לא קוהרנטי, לא מדויק ולעיתים אפילו מגוחך.

לכן, שימוש בשירותי תרגום מקצועיים ובאמצעות מתרגמים מוסכמים בעלי תעודה כפי שמתבצע אצלנו בתמלול Online, מבטיח ללקוח כי המסמך שהוא מבקש לתרגם והינו בעל ערך עבורו, יתורגם באופן נאמן למקור, כולל ניואנסים, פתגמים ומטבעות לשון תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר על מנת ששום דבר לא יאבד בתרגום.

שאלות נפוצות

שירותי תרגום קבצי קול משפות זרות

ישנן שתי אפשרויות לתרגם קבצי קול משפה לשפה. האחת, תמלול קובץ הקול משפת המקור לשפת המקור ולאחר מכן לתרגם אותו לשפת היעד. השנייה, תרגום קובץ הקול ישירות לשפת היעד הרצויה. צוות המתרגמים של החברה עברו הכשרה כמתמללים ויודעים לתרגם באופן נאמן למקור שיחה מוקלטת. וכך ניתן לתרגם ישירות משפת המקור לשפת היעד. אנו מציעים שירותי תרגום מערבית לעברית, מרוסית לעברית ומאנגלית לעברית, ולהפך. תמלול Online היא הפתרון הטוב ביותר עבור כל אדם אשר מעוניין בשירות מהיר, איכותי מבלי לשלם סכומי עתק.

הגשת תמלול ותרגום כראייה לבית המשפט

הקלטה תוגש לבית המשפט כראייה רק כשהיא מתומללת ומגיעה בצירוף חוות דעת מומחה. לבית המשפט בארץ, מטבע הדברים, יש להגיש ראיות בעברית. ולכן אם בידכם הקלטה בשפה זרה יש לתמלל אותה לאותה השפה ולאחר מכן לתרגם אותה לעברית.

השוני בין השפות השונות

קיים הבדל מהותי באופן הביצוע של תמלול מאנגלית לתמלול מערבית, כמו גם הבדל ניכר בין אלו לבין תמלול מרוסית. הסיבה לכך היא היותן של שלושת השפות הללו על אף שכיחותן הרבה בנוף הישראלי, רחוקות לשונית זו מזו במידה רבה. כל אחת מהן התפתחה ממקור אחר, האנגלית מלטינית, הרוסית התפתחה מהשפות הסלביות, והערבית, כמו העברית, מקורה בארמית. ולכן קיים שוני בהיבט התוכן והמהות, מטבעות הלשון ושפת הרחוב.

יתרונות נוספים

שירותי תרגום ישיבות זום

בעקבות הקורונה ושינוי מרחב העבודה, נהפכו שכיחות במיוחד ישיבות זום בינלאומיות אשר מערבות מספר דוברים משפות שונות. כחלק מהליכי עבודה תקינים בין הצדדים, ושמירה על שקיפות ומינהל תקין לרוב שיחות אלה מוקלטות. לאחר מכן נהוג להפיץ ולשלוח פרוטוקול מפורט של הישיבה הכולל הסכמות, הבנות נושאים שנדונו והחלטות לביצוע.

כשבמהלך הישיבה מדברים הן בעברית והן באנגלית, מומלץ לטובת כל הצדדים, לתרגם את הפרוטוקול הן לעברית והן לאנגלית.

אנו, בתמלול Online, מספקים שירות של תמלול הישיבה בשפת המקור. וכן תרגומה בהתאם לצרכי הלקוח, לעברית, אנגלית, רוסית או ערבית.

שירות דיסקרטי ומאובטח

אנו בתמלול Online משתמשים בשרתים מאובטחים ומוצפנים על מנת להבטיח שהחומר שאתם מעלים לאתר, כמו גם פרטי התשלום שלכם יישארו חסויים ומוגנים.

מחשבון התרגום של תמלול Online

בתמלול Online קיים כלי ייחודי ומהפכני בעולם התמלול והתרגום – מחשבון אשר הותאם במיוחד עבור שירותי תרגום, אז מה הוא אותו מחשבון וכיצד הוא עובד?

המחשבון מאפשר לכם לבחור בין שלוש אפשרויות: תמלול הקלטה בלבד, תרגום קולי של ההקלטה או תמלול ותרגום של הקלטה. כשלבחירתכם שלושת השפות הנפוצות ביותר בארץ לצד העברית- אנגלית ערבית ורוסית.  

לאחר מכן, בהתאם לנתונים שיוזנו, המחשבון יציג את העלות של השירות הנבחר. כאשר כל שנותר לכם הוא להזין פרטי תשלום ולהמתין למסמך המתומלל, המתורגם (או גם וגם). היישר לדואר האלקטרוני שלכם.

לסיכום – מקצועי זול אמין וסודי

כשאתם זקוקים גורם מקצועי אשר יתרגם עבורכם הקלטה או מסמך שחשוב לכם במיוחד הגעתם למקום הנכון. אצלנו תמצאו את פתרון הרצוי עבורכם, בשפה הרצויה לכם ובמחיר שירצה אתכם במיוחד.

רוצים לדעת כמה עולה לתרגם ולתמלל הקלטות?

צרו עימנו קשר

דילוג לתוכן