תמלול הקלטות לבית משפט

איך להפוך שיחות יום יומיות לראיות בבית המשפט

כל מחלוקת משפטית ביניכם לבין מאן דה הוא, יכולה להסתיים במהירות ובקלות אם יהיו בידכם הקלטות אשר מוכיחות את טענותיכם. אם אתם רוצים להפוך את ההליך למהיר וזול, תמלול Online היא הכתובת עבורכם.

תמלול הקלטות שישמשו כראייה לבית משפט ישפכו אור וזווית חדשה על אשר התרחש. תמלול משפטי יכול לעשות את כל ההבדל ולהכריע את הכף לטובתכם. במאמר הקרוב נעסוק בתמלול הקלטות לבית משפט והאופן שבו הוא משרת אתכם.

למה צריך תמלול הקלטות לבית משפט?

תמלול הקלטות לבית משפט משרת אתכם בשני מישורים מקבילים. הראשון הינו המישור הגלוי. ביצוע העבודה על ידי מתמלל מקצועי אשר מתמלל אותן ומצרף חוות דעת מומחה לבית משפט. כך ההקלטה תהווה ראייה אשר תוכיח את רחשי ליבו וכוונותיו האמיתיות של הצד השני. ובהתאם תסייע לכם לבאר את טיעונכם אל מול בית המשפט עצמו.

המישור השני, הסמוי, הוא כאשר מוקלטות השיחות והדיונים במסגרת ההליך המשפטי. ההקלטות יעברו לאחר מכן תהליך של תמלול משפטי. דבר שיאפשר לעורך דינכם להסיק מסקנות ולעצב מחדש את האסטרטגיה המשפטית שלכם. כאשר גם בכך יש יתרון עצום וכזה שיכול להכריע את הכף לטובתכם.

בין אם כראייה ובין אם כמצפן שמנחה את נציגיכם המשפטיים כיצד לנהוג. תמלול שיחות לבית משפט מאפשר לכם לדעת ואף להוכיח נקודות שאילולא השימוש בו עלולות לחמוק מידכם.

איך תמלול משפטי מסייע להוכחת הטיעון שלכם?

הסיבה שלשמה נעשה שימוש בהפקת תמלילים הוא לא רק הפן החוקי. כלומר זה שמכיר בהם כראיה, אלא גם היכולת של תמלול משפטי להציג צדדים נוספים לטיעוניו של המחזיק בו.

כחלק מהעבודה, לא רק מעלים את התוכן על הכתב. מתמלל מקצועי יתייחס גם לאופן בה הדברים נאמרו. דקויות כמו האם הנמיך הדובר את קולו ולחש, האם שינה נושא במהירות. וגם האם התעצבן והנושא נגע לליבו עד כדי כי החליט לדפוק על השולחן או להרים את קולו.

כלל המשמעויות הללו מהוות רמזים שמעידים על כוונותיו האמיתיות של הדובר. ידיעת אותן נקודות או הבחנה בהן במהלך ההליך המשפטי, היא כמו מפה לבעל הדין. אשר מאפשרת לו לנווט את דרכו במהלך ההליך המשפטי שנקלע לתוכו.

הגשה לבית משפט – רק בצירוף תצהיר תמלול מקצועי

תצהיר הוא חוות דעת מומחה בה מצהיר המתמלל כי ערך את התמליל בעצמו. וכן כי המסמך אשר הופק על ידו משקף בצורה מהימנה ומדויקת את כל שנשמע בהקלטה. שהדוברים זוהו וכל זאת בהתאם לדיני הראיות.

המתמלל מצהיר כי ההקלטה אותנטית ואמינה. לא כזו שנערכה באופן שמשרת את צרכיו של מגיש הראייה בכלים ושיטות לא חוקיות. למשל קיצור או עריכת ההקלטה.

שמירה על הפרטיות שלכם – זו המחויבות שלנו

היתרון המשמעותי בשירות הייחודי של תמלול Online הוא שההתקשרות נעשית באמצעים וירטואליים. כאלו שנועדו לשמור על הפרטיות והחיסיון של הגורמים שמבקשים סיוע עד כמה שרק אפשר. אנו מקפידים על חיסיון לקוחותינו ומוודאים כי המידע שלכם חסוי ומוגן תמיד.

כמה עולה הפקת תמלולים לבית משפט?

רוב החברות אליהן תפנו יתמחרו את העבודה בהתאם לפרמטרים שונים. אורך ההקלטה ומספר ההקלטות שנמסרו, איכות ההקלטה עצמה, כמות המשתתפים בהקלטה ומועד ההגשה הרצוי.

אצלנו ב- תמלול Online בעקבות הדיגיטציה של התהליך, שלא מצריכה שיחה עם נציג שירות. ניתן להוזיל עלויות ולחתוך דרמטית בעלות. כך שתוכלו לקבל את הראייה המנצחת שלכם כשאתם יודעים מראש את המחיר הסופי אותו תידרשו לשלם.

לא ניגשים להליך משפטי בלי תמלול הקלטות לבית משפט

שימוש בתמלול הקלטות לבית משפט יכולה לעזור לכם לצלוח כל אתגר משפטי אליו נקלעתם. תמלול משפטי מבאר את כוונתכם המקורית, כמו גם חושף את כוונותיהן של דמויות מפתח במשפט. החל מעורכי הדין של הצד הנגדי, דרך עדים מרכזיים. ולבסוף הצד עימו אתם מצויים בעימות משפטי.

ישנה חשיבות רבה להפקת תמלול שיחות לבית משפט על ידי אנשי מקצוע מהימנים ומוסמכים. על מנת לוודא כי בהיכל הצדק בו נחרצים גורלות, לא תפסל ראייה כבדת משקל בשל עניינים טכניים כדוגמת הקלטה באיכות ירודה.

תמלול הקלטות לבית משפט – תמלול Online

אז אם אתם נמצאים בהליך משפטי ומעוניינים להוסיף מכפיל כוח משמעותי לזכותכם. הקליטו ותמללו את ההקלטה. תמלול Online פועלת בשקיפות מרבית החל מגביית התשלום ועד למועד הגשת המסמך. כל זאת במחירים שאין שני להם בשוק. אנחנו מזמינים אותך ליצור קשר בהקדם ונשמח לעמוד לשירותך.  

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

ידע זה כח

עוד באותו עניין

תמלול ותרגום מאנגלית

תמלול ותרגום מאנגלית הינו תחום אשר הולך ומתפתח באופן טבעי לאור הגלובליזציה שאנו חווים בשנים האחרונות. אנו חיים בתקופה היסטורית בה אין גבולות אמיתיים. ניתן לנהל עסקים ולקיים שיתופי פעולה עם חברות בכל העולם בקלות.
בשנים האחרונות עולם התמלול והתרגום מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית התפתח ומשתמשים בו אנשי עסקים, חברות, סטודנטים וחוקרים.
במאמר הקרוב נרחיב ונעסוק בעיקר במאפייניו של תהליך הפקת התמלילים מאנגלית עברית ולהפך. ונגלה לכם כיצד אנו יכולים להוזיל את המחיר באמצעות המחשבון הייחודי שלנו.

תמלול

מה זה תמלול? ומה השוני משכתוב?
בשונה מתרגום או משכתוב, בהם ההתמקדות היא בטקסט לבדו, תמלול מתמקד בהעברת רוח הדברים ולא רק בטקסט עצמו. וכך יכול הקורא להיחשף לתוכן נוסף אשר נלווה לתוכן השיחה ומהווה מרכיב חשוב וקרדינלי מכוונת הדובר.

באמצעות תמלולים ניתן דגש אודות אלמנטים ייחודיים ששופכים אור אודות האקלים שנלווה לתוכן בעת אמירתו. חלק בלתי נפרד מהתמליל כולל היבטים נוספים, שינויי טון מצד הדוברים, צעקות או לחישות בשיחה ואפילו שתיקות. כל אלה מחדדים את המסר שרצה הדובר דאז להעביר לשותפיו לשיחה.

תמלול שיחות

אלברט איינשטיין אמר שההפך מלשכוח זה לרשום. אין עוררין בנוגע לחשיבות הרבה שקיימת ברישום ואגירת מידע. אולם רבים לא מיישמים עיקרון זה בחיי היום יום שלנו. לתמלל שיחות ולבצע רישום של הקלטה היא הדרך לא לשכוח.

הקליקו ותדעו כמה זה יעלה לכם

צרו עימנו קשר

דילוג לתוכן