תמלול שיחות

למה לתמלל שיחות?

אלברט איינשטיין אמר שההפך מלשכוח זה לרשום. אין עוררין בנוגע לחשיבות הרבה שקיימת ברישום ואגירת מידע. אולם רבים לא מיישמים עיקרון זה בחיי היום יום שלנו. לתמלל שיחות ולבצע רישום של הקלטה היא הדרך לא לשכוח.

אנשי ציבור ואנשי עסקים אשר משתתפים בישיבות לא מנהלים רישום. בשל חוסר זמן, או בשל הצורך להיות מרוכזים בישיבה בה הם משתתפים. אך לא רק הם. כולנו מנהלים שיחות יום יומיות, לעיתים שיחות בהם נאמרים דברים שהשפעתם הרת גורל. איך לא נשכח מה נאמר? על ידי תמלול שיחות של ההקלטות שבידינו.

מהו תמלול שיחות?

הפקת תמליל שיחה הוא אומנות שפה, במסגרתה מועלה על הכתב תוכן שנאמר. בין אם הפורום בו נאמר הוא אישי ופרטי, למשל שיחה בין שני אנשים. מונולוג שאדם הקליט למען עצמו, של הגיגים או משימות. ובין אם מדובר בפורום רחב משתתפים כדוגמת ישיבה עסקית, הרצאה, או דיון משפטי.

במסגרת תמלול שיחות מקצועי הגורם המתמלל מתייחס לא רק לתוכן אשר נאמר גרידא. אלא גם לכלל המשמעויות והרבדים הנוספים אשר נלווים לאופן ולאקלים בו נאמרו הדברים. כולל שינויי טון, הדגשות מילים והאופן בו נאמרו הדברים.

תמלול שיחות טלפון או פגישות לבית משפט

תחום אשר בו נעשה שימוש רב בתמלול שיחות טלפון או פגישות הוא עולם המשפט. במסגרת דיוניים משפטיים, עולה הצורך להוכיח את כוונתו האמיתית של הצד השני. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא באמצעות תמלול הקלטות לבית משפט.

בהתאם לפסיקה במסגרת הליך משפטי על מנת להגיש הקלטה כראייה יש לתמלל אותה. חובה על מגיש התמליל כראייה להגישה בצירוף חוות דעת מומחה. תצהיר תמלול מהווה אסמכתא כי המסמך קביל ומשקף כהלכה את ההקלטה שנמסרה מלכתחילה.

חשאיות וסודיות במסגרת עבודה עם גורם מתמלל מקצועי

העבודה עם חברה מקצועית מבטיחה שמירה על חיסיון. כך יכול להבטיח בעל ההקלטה כי תוכן השיחה, על כל המשתמע ממנה יהיה לעיניו בלבד. בשיחות שנשלחות לתמלול, לרוב, נאמרים דברים אישיים ואף סודיים. חשוב מאוד להקפיד על חיסיון מוחלט, כזה שיכולה להעניק לכם רק חברה רצינית.

כיצד נקבע המחיר בעבור תמלול שיחה?

שאלה אשר עולה לעתים תכופות היא כיצד ניתן לקבוע את מחיר הפקתו של תמליל שיחה. והרי לעולם אין שיחה אשר זהה לחלוטין לאחרת. ישנם מספר גורמים שמשפיעים על התמחור של תמלול שיחות טלפון, פגישות או ישיבות.

אורך ההקלטה ומספר ההקלטות

המחיר משקלל את אורך ההקלטה, אין דינה של שיחה אחת ארוכה כדינה של מספר רב של שיחות קצרות. שכן כל הקלטה דורשת תמליל נפרד וחוות דעת נפרדת משלה. לכן קיים הבדל גדול אם בידכם שיחה אחת בת שעה, או 60 שיחות בנות דקה. בכל מקרה, המחיר יהיה שונה.

כמות המשתתפים בשיחה

גורם נוסף אשר משפיע במידה רבה על מחיר הפקת תמלילי שיחות, הוא כמות המשתתפים בשיחה. שכן קשה יותר לתמלל מספר רב של גורמים אשר משוחחים בעת ובעונה אחת. קל יותר לתמלל שיחה בה שני דוברים המנהלים דיאלוג על פני מי מנוחות.

איכות ההקלטה

בשל הצורך להיות מדויקים, כשאיכות ההקלטה לא טובה, נדרש לבצע שיפור איכות הסאונד. במצב כזה, החברה נעזרת באנשי סאונד מקצועיים. רק איש סאונד בעל ידע וניסיון רב בתחום, ידע לזקק את ההקלטה ולנקות ממנה רעשי רקע. כך יוכל המתמלל לבצע את עבודתו במדויק. העלות שתידרשו לשלם עבור שיחה באיכות טובה תהיה נמוכה יותר מהקלטה בה איכות השמע ירודה.

מועד הגשת המסמך המתומלל

כאשר נדרשת חברה להפיק תמליל תוך זמן קצר, לרוב תהיה לכך השפעה על המחיר. הסיבה לעלייה במחיר נובעת מכך שלרוב ביצוע העבודה באופן דחוף תדרוש עבודה בשעות הלילה. וכמו בכל תחום אחר, לעבודה מחוץ לשעות פעילות המשרד ישנו תעריף גבוה יותר.

המחשבון של תמלול Online – משנים סדרי תמלול

מחיר הפקת תמליל עבור הקלטה לביצוע על ידי מתמלל מקצועי הוא בגדר נעלם. אשר לעתים רבות לא יכול הלקוח להתוודע אודותיו עד לאשר הגיע העת לשלם עבורו. כאשר המסמך כבר הופק והוכן, כלומר – מאוחר מדי.

כלי חדשני וראשון מסוגו במחוזותינו נועד לשים סוף בדיוק למקרים כאלו. באמצעותו הלקוח נחשף למחיר שהוא צפוי לשלם – מחשבון התמלול. המחשבון משקלל את כלל הפרמטרים אשר מוזנים על ידי הלקוח עצמו. לאחר הזנת כל הפרטים, באופן מדויק, המחשבון יציג את הסכום לתשלום. סכום זה הינו סופי, ועלול להשתנות רק אם הפרטים שהוזנו אינם מדויקים.

תמלול שיחות מוקלטות- לרשום ולא לשכוח

לתמלול שיחות מוקלטות יש יתרונות ומעלות רבות. באמצעותן ניתן ללמוד ולהשכיל מכלל השיחות אשר מתקיימות בסביבתכם. בין אם מדובר בעניינים יום יומיים כדוגמת קיום פגישות עסקיות שגרתיות. ועד כדי הצורך להוכיח דבר אשר בבת עינו של אדם במסגרת הליך משפטי.

זיכרו- לא מדובר במלאכה אשר כל אדם יכול לבצעה. מדובר במקצוע מורכב אשר אותו יכול לבצע רק גורם המומחה בהפקת תמלילים. ולכן, לא ניתן להתפשר, את מלאכת התמלול הפקידו בידיו הנאמנות של מתמלל מנוסה.

משוואה עם נעלם? לא אצלנו

בהזמנת שירותי תמלול שיחות ישנו נעלם אחד. הלקוח יודע כמה הקלטות יש לו, מה איכותן ולמתי הוא צריך אותם. הנעלם היחיד הוא מחיר התמלול שיידרש לשלם עבור העבודה. אנו בתמלול Online לא מאמינים במשוואות עם נעלמים. אצלנו הכול ידוע מראש, המחיר, הזמנים, האיכות והדיוק.

כעת, כשפתרנו את המשוואה, כל שעליכם לעשות הוא לשחק קצת עם המחשבון. לדעת מה המחיר הסופי (כולל מע”מ). לבצע הזמנה מקוונת ומהירה, ולקבל את הכול ישירות למייל. חתום, נעול ומוכן לשימוש- בלי הפתעות.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

ידע זה כח

עוד באותו עניין

תמלול ותרגום מאנגלית

תמלול ותרגום מאנגלית הינו תחום אשר הולך ומתפתח באופן טבעי לאור הגלובליזציה שאנו חווים בשנים האחרונות. אנו חיים בתקופה היסטורית בה אין גבולות אמיתיים. ניתן לנהל עסקים ולקיים שיתופי פעולה עם חברות בכל העולם בקלות.
בשנים האחרונות עולם התמלול והתרגום מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית התפתח ומשתמשים בו אנשי עסקים, חברות, סטודנטים וחוקרים.
במאמר הקרוב נרחיב ונעסוק בעיקר במאפייניו של תהליך הפקת התמלילים מאנגלית עברית ולהפך. ונגלה לכם כיצד אנו יכולים להוזיל את המחיר באמצעות המחשבון הייחודי שלנו.

תמלול הקלטות לבית משפט

כל מחלוקת משפטית ביניכם לבין מאן דה הוא, יכולה להסתיים במהירות ובקלות אם יהיו בידכם הקלטות אשר מוכיחות את טענותיכם. אם אתם רוצים להפוך את ההליך למהיר וזול, תמלול Online היא הכתובת עבורכם.

תמלול

מה זה תמלול? ומה השוני משכתוב?
בשונה מתרגום או משכתוב, בהם ההתמקדות היא בטקסט לבדו, תמלול מתמקד בהעברת רוח הדברים ולא רק בטקסט עצמו. וכך יכול הקורא להיחשף לתוכן נוסף אשר נלווה לתוכן השיחה ומהווה מרכיב חשוב וקרדינלי מכוונת הדובר.

באמצעות תמלולים ניתן דגש אודות אלמנטים ייחודיים ששופכים אור אודות האקלים שנלווה לתוכן בעת אמירתו. חלק בלתי נפרד מהתמליל כולל היבטים נוספים, שינויי טון מצד הדוברים, צעקות או לחישות בשיחה ואפילו שתיקות. כל אלה מחדדים את המסר שרצה הדובר דאז להעביר לשותפיו לשיחה.

הקליקו ותדעו כמה זה יעלה לכם

צרו עימנו קשר

דילוג לתוכן