תמלול הקלטות

תמלול הקלטות - אצלנו זה לא יקר כמו שחשבתם

כפי שקורה לעתים רבות כאשר למי מהצדדים הקלטות אודות בגידה או תכנון עסקי שחשוב ללקוח.
על מנת שהקלטות יהוו ראייה קבילה שמוכרת על ידי בית המשפט, יש לבצע תמלול הקלטות. וכן לצרף תצהיר תמלול המאשר כי כל שנשמע נכתב. לכן, אם אתם מחפשים פתרון דיסקרטי ומהיר לתמלול הקלטה
שנמצאת בידכם – הגעתם למקום הנכון. המחשבון של תמלול Online ישקף עבורכם בקלות את מחיר התמלול.

מה זה בעצם תמלול הקלטה?

תמלול הקלטה הוא המרת המלל שנשמע בהקלטה לטקסט כתוב. להקלטה מאזין מתמלל מקצועי בעל ניסיון בתחום. ניסיון זה הכרחי על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כזה שיכובד וייחשב לקביל על ידי בית המשפט.

במסגרת התמלול מועברת ההקלטה לידי המתמלל, אשר מקשיב לתוכן שלה, מזהה את הדוברים בה וכותב כל מילה שנאמרת. אך לא רק את המילים עצמן חשוב לתעד. מתמלל מקצועי ומיומן יכלול בתמלול גם רעשי רקע הרלוונטיים להעברת הלך הרוח בשיחה.

מחשבון התמלול

כלי חדשני שמקל על הזמנת שירותי תמלול

אנחנו בתמלול Online מציעים כעת כלי חדשני אשר מקל מאוד על הזמנת שירותי תמלול. כל שעליכם לעשות הוא למלא את כל הפרטים אודות ההקלטה. בהתאם לפרמטרים השונים יופיע בפניכם הסכום לחיוב אשר תידרשו לשלם עבור השירות.

מחשבון תמלול הקלטות

פרמטרים שמשפיעים על המחיר

יתרונות נוספים

תמלול הקלטות לבית משפט- ישירות למייל האישי שלכם

לאחר שתזמינו את שירות תמלול ההקלטות, תקבלו את המוצר המוגמר ישירות לכתובת המייל שלכם. אם תבחרו בכך, בנוסף לקובץ שיועבר למייל תוכלו לקבל גם שלושה דיסקים ושלושה העתקים. בכל דיסק וסט מסמכים יכללו התמלילים וחוות הדעת מומחה בהתאם לחוק הראיות.

התצהיר מהווה גושפנקא מטעם מומחה אשר מעיד שההקלטה לא נערכה ולא הושמטו ממנה חלקים. תנאי הכרחי לקבילות הראייה בבית המשפט

שירות חשאי ודיסקרטי לחלוטין

אצלנו בתמלול Online ההליך כולו נעשה באופן דיסקרטי תוך שמירה קפדנית מאוד על צנעת הפרט של הלקוח. תוכן ההקלטה והמשתתפים בה ייחשפו רק לעיני המתמלל, אשר חתום על הסכם סודיות מחייב. וכך גם התשלום אשר נעשה באופן ממוחשב, דרך שרתים מסווגים אשר עומדים בכל התקנים.
לסיכום, אנו מתחייבים על חיסיון מלא של פרטי הלקוח ותוכן ההקלטה של הלקוח המבקש לבצע תמלול הקלטות

אז איך זה באמת עובד?

בשלב הראשון בהתאם לפרמטרים שצוינו למעלה, מתבקש הלקוח להזין את פרטי ההקלטה שהוא מבקש לתמלל. לאור הפרמטרים הללו המחשבון ינקוב במחיר בעבור התמליל המלא של ההקלטה, בהתאם לדרישותיו הספציפיות של הלקוח. לאחר העלאת קבצי ההקלטה והזנת שמות המעורבים בה, תיפתח חלונית תשלום מאובטח בעבור הלקוח. לבסוף עליכם לציין את כתובת מייל אליה תרצו שנשלח התמלילים עם גמר העבודה.

מחשבון תמלול

תמלול Online הינה פלטפורמה חדשנית, ייחודית ופורצת דרך בתחום התמלילים. כזו המאפשרת לכלל הלקוחות לבצע פנייה דיסקרטית מאובטחת וחשאית של תמלול הקלטות. וזאת במחירים חסרי תקדים ובמהירות מרבית.
לכן, אתם צריכים לבצע תמלול שיחות או הקלטות לבית משפט, המחשבון שלנו הוא הפתרון האידיאלי עבורכם. הן עבור שלוות הנפש שלכם, כמו גם עבור שלוות הכיס.

צרו עימנו קשר

דילוג לתוכן