תמלול ראיונות

מי משתמש בשירות תמלול ראיונות?

סטודנטים או דוקטורנטים שמבקשים לפנות לעצמם כמה שעות מן הלו”ז העמוס. אנשים המעוניינים לתעד סיפור משפחתי ויצירת ספר משפחה. ייתכן במידה רבה שתמלול ראיונות הוא הפתרון שאתם מחפשים.
הסיבה לכך היא שהקלטת הריאיון ותמלולו ייתרו את הצורך בכתיבת רשמים במהלך הריאיון. כך תוכלו להקדיש את מלוא תשומת הלב למרואיין ולשאלות הנשאלות. תשומת לב זו קריטית על מנת למלא את המטרה שלשמה התכנסתם. כשאתם מרוכזים וממוקדים באדם אותו אתם מראיינים, תוכלו להגיע לתוצאות הטובות ביותר.
בעזרת מחשבון תמלול Online , כלי חדשני ויחידי בשוק, תוכלו לקבל את התמליל היישר למייל שלכם.

?רוצים לדעת כמה יעלה לכם לתמלל ראיונות

מהו בעצם תמלול ראיונות?

בתמלול ראיונות מתמללים ראיון או שיחה בה יש דובר אחד או מספר דוברים. כאשר אלה מנהלים שיח בצורת שאלות ותשובות.

על ידי שימוש בשירות זה, המראיין או הסטודנט המעוניין לתמלל הרצאה, יכול להתפנות לחלוטין להקשבה. כך יוכל להפיק את המירב מהריאיון אשר הוא מבצע או מההרצאה אותה הוא מקליט. כאשר כלל מלאכת התיעוד והרישום של תשובות ותגובות המרואיין נעשית בעבורו.

תמלולי ראיונות עומק בעבור דוקטורנטים

היבט נוסף של הצורך הרב אשר קיים בתמלול ראיונות מתגלם בראיונות שנעשים במסגרת דוקטורנט.

כחלק מביסוס התזה וצליחת הדוקטורנט, נדרש האחרון לבצע ראיונות עומק על מנת לבסס את טענתו.
בין אם מדובר בראיון מובנה, חצי מובנה, או בראיון פתוח, גדלה החשיבות של ביצועו של הריאיון כהלכה. בלי להתעסק או להפנות קשב מיותר למלאכת הרישום הערות במהלך הריאיון. העיסוק בכתיבת רשמים במהלך הריאיון עלולות לגרום למראיין או למרואיין לאבד את קו המחשבה, בעודו מנסה לקלוט ולתעד את כל אשר נאמר. הסחות דעת כאלה מפריעות למראיין להגיב ולהפיק את המירב מהריאיון.

תמלול עבור דוקטורנטים
תמלול ראיונות לסטודנטים

תמלול ראיונות לסטודנטים

לאחרונה הפך שכיח במיוחד השימוש בהקלטה ותמלול ראיונות לסטודנטים ככלי לימודי ומחקרי בעבור חברים בקהילה האקדמית.
אשר מפאת לחץ ורצון להפיק את המרב מלימודיהם, בוחרים באופן קבע לבצע תמלול מרוכז של התוכן הנלמד. וזאת על מנת להשתחרר מעול הרישום ולהתפנות להקשבה והפנמה נוחה יותר של החומר.

לאחרונה ניתן לראות מגמת עלייה בכמות הפניות של סטודנטים שמתאספים יחדיו ומזמינים עבור קורסים וחוגים תמלילי הרצאות מרוכזים. סטודנטים אלה נעזרים בשירותיה של חברת תמלול מקצועית. והיא זו שמבצעת את מלאכת התמלול והכנת מחברות בחינה מסודרות ומדויקות.

?רוצים לדעת כמה יעלה לכם לתמלל ראיונות

תמלול הרצאות והיתרון הרב שקיים בו עבור סטודנטים

תמלול הרצאות אהוד במיוחד על הסטודנטים, בשל יכולתו לשפוך אור על ניואנסים אותם קשה לקלוט כשמקשיבים וכותבים בזמן אמת. באמצעות בחינה מאוחרת של תוכן הלימוד המתומלל, ניתן להיחשף לאופן בו בחר המרצה להתייחס ולחדד את כוונתו. ולמעשה להעיד על משקלה הרב של אותה סוגייה ספציפית, כמו גם להקל על הבנתה. כמו כן, תמלול הרצאות לסטודנטים חוסך זמן ומאפשר להפיק את המירב מהלימודים בעת ובעונה אחת. באמצעות בחינה מאוחרת של הרצאה שתומללה, ניתן להכין סיכומים ולגזור מסקנות באופן מהיר ותכליתי בהרבה. כך גם יכול הסטודנט להקשיב למרצה בקשב רב, ללא הסחות הדעת שנובעות מכתיבה במהלך ההרצאה.

תמלול סיפורי חיים כחלק מסיפור משפחתי

לנוכח חידושי הטכנולוגיה אשר, מלאכת התיעוד הפכה לקלה ומגוונת יותר בשנים האחרונות. ולכן משפחות רבות בוחרות לתעד את סיפורי משפחתם לטובת דור ההמשך. חלק מאותם סיפורים נוגעים לסיפורי חיים של קרובי משפחה מבוגרים, כאשר עריכת הריאיון מצריכה קשב רב מצד המראיין לנוכח גילו של המרואיין. ואל לנו לשכוח את המעורבות הרגשית הכרוכה בהאזנה לזיכרונות מתקופות מאתגרות ומרגשות. מתמלל אשר אינו מעורב רגשית יעלה על הכתב את הדברים שנאמרו ויפיק טקסט רציף אשר יזקק את הדברים ויביא את הטקסט לגבהים חדשים ומחוזות רחוקים.

המחשבון של תמלול Online – מקל על התהליך אפילו עוד יותר

לאחר שביצעתם את ההקלטה המיוחלת והחשובה, אנחנו נכנסים לתמונה כדי להבטיח שתקבלו טקסט רציף וברור. כל שעליכם לעשות הוא להזין את אורך ההקלטה, מספר הדוברים ואיכות השמע. ובאופן מידי ומול עיניכם הרואות התעריף ישתנה בהתאם. לאחר ביצוע התשלום, אשר הינו פשוט נוח ומאובטח לחלוטין, ישלח תמליל ההקלטה ישירות למייל שלכם עד חמישה ימי עסקים. כאשר אילו תבחרו בלוח זמנים ארוך יותר, המחיר צונח ב- 5% נוספים. וזאת כפועל יוצא מהמחירים הנמוכים באופן דרמטיים ושוברי שוק בכל קנה מידה. עובדה שאתם יותר ממוזמנים לבדוק בעצמכם ולגלות.

לסיכום – תמלול ככלי מהותי לאופטימיזציה

הקלטה ותמלול ראיונות, מאפשרת לסטודנט המקליט הרצאה, או לדוקטורנט שניגש לראיון עומק מורכב, לבצע אופטימיזציה דרמטית לראיון ולתוכן שנלווה.
כמו כן, כעת בשל הנגשת המחירים אשר נעשית על ידי תמלול Online, ניתן להבטיח כי כלי זה יעמוד לשירותכם בהקדם האפשרי, ובמחירים אשר יפתיעו אתכם במיוחד.
אז אם אתם עומדים לפני ביצועו של ראיון חשוב עבורכם, המחשבון של תמלול Online מהווה עבורכם פתרון נוח, נגיש, זול. וחשוב מכל – כזה שיסייע לכם להפיק יותר מהזמן שלכם. ומחיר התמלול ידוע מראש.

צרו עימנו קשר

דילוג לתוכן